НЕВІДОМИЙ СВІТ

РОМАНТИКИ ДОРІГ

Якщо ви спитаєте у будь-якого байкера, чому він так фанатично прив’язаний до свого мотоцикла, і що це для нього, він, не вагаючись, відповість: «Це свобода!»

Та-а-ак… Байкери не багатослівні зазвичай. А так хотілося би зрозуміти ту багатогранність, яку вони розуміють під словом «свобода». Власне розуміють. Відчувають. Живуть цим. 

Для розуміння прийдеться сісти на байк і промчати на ньому хоча б з десяток кілометрів. Але не можу. Дуже хочу, але не можу. Дуже багато упереджень: треба бути безрозсудним, безбашеним, дещо безвідповідальним, хоробрим до нестями, азартним і легко граючим з життям.

У душі ми усі такі. Впевнені, а навіть самовпевнені. І зазвичай, сидячи за кермом автомобіля, слідом мотоциклу, що пронісся з шаленою швидкістю, коли встигаємо лише відчути звукову хвилю, що вдарила у вухо, ми кричимо: «Бовдур!» (ну, щось схоже на це…). А всередені вдаряє зовсім інша хвиля – заздрість. Ну чому я боюся ризикнути?!

Напевно той, хто придумав родстер, так само дуже хотів проїхатися на байку і відчути свободу. Але щоб не хвилювати маму, винайшов конструкцію, яка б робила цей байк безпечним. А оскільки немає межі досконалості, він зробив його майже космічним.

Усе, починаючи від зовнішнього вигляду, до відчуття безпечності на величезній швидкості у родстера BRP Spyder – це космос! Спочатку не віриш, перші п’ять секунд, а далі – швидкість, вітер, радість, що бульбашками вибухає по усьому тілу! Так – тепер я розумію твою свободу, байкер!

Родстер BRP Can-Am Spyder – це особливий тип мотоцикла, і він має особливу конструкцію. У нього три колеса, що нестандартно розташовані – два попереду, і одне – позаду. Зазвичай усе навпаки. Але завдяки власне оцьому «навпаки» родстер має феноменальну стійкість, його неможливо перевернути. Те, що він стійкий, розумієш з першого погляду. Елегантно-стійкий. Космічно красивий і космічно ж сконструйований вишуканий невеличкий кабріолет з безліччю технологічних наворотів, зручностей, комфортністю. Тобто усе, як у байків і байкерів, - висока швидкість, висока маневреність, високе почуття свободи і товариства. Але додаємо ще високий, височенний рівень безпеки і комфорту. І от завдяки цьому вже можна формувати не тільки команди для сумісної подорожі безкрайніми просторами доріг, а виїжджати цілими сім’ями, захопивши з собою не тільки подружку, але й маму з татом, дітей і собаку. Усі можуть легко освоїти їзду на родстері, і залюбки складуть вам компанію навіть у далекій подорожі. Хто не дотягнеться до керма – поїде на задньому сидінні. І кожен може захопити всі свої валізи – усе поміститься, нехай вас не бентежать невеликі розміри. Як у приказці: малий та молодецький. Недарма «родстер» перекладається з англійської як «завзятий мандрівник».

Елегантний красень замінить вам звичний спосіб відпочинку – сидяче-лежаче нічогонероблення перетворить на драйвову подорож з купою вражень, емоцій, незабутніх моментів. Це не просто альтернатива, це – новий спосіб життя, миті якого, як ліхтарики, будуть щоденно нагадувати вам, що ви живете зі змістом, що цінуєте кожен момент свого стрімкого перевтілення на щасливу людину.

Дорога, що не закінчується, відчуття, що ламають стереотипи, вітер, який видуває повсякдення із ваших думок, стає вашим відданим товаришем і навіть здатен захистити вас від дощу. Коли мчиш на швидкості 120 км на годину, вітер створює повітряну капсулу навкруги вашого родстера Spyder, ви нібито летите в безповітряному просторі, і просто вилітаєте сухим з води.

Проносяться поля, ріки, озера, височіють гори – усе це ви не просто бачите, ви вдихаєте цю природну велич разом з повітрям, яким не перестаєте насолоджуватись. За день на родстері Spyder можна проїхати до 1000 км, навіть не відчувши втоми, тому що майже усі складні водійські функції виконують електронні системи, вам лишається тільки радіти свободі пересування.

А «родстерське» братство! Романтика доріг давно захопила пів Європи. А кордони для романтики – це умовність, особливо коли романтика у вас в крові. Отже спільнота любителів родстерів Spyder вже давно борознить простори на своїх витончених трициклах.

Українські родстери, серед яких багато і наших львів’ян, вже звично долають тисячі кілометрів європейських доріг в компанії таких як вони самі романтиків-мандрівників із різних країн Європи. Рух, в буквальному сенсі цього слова, об’єднує сотні людей, які надають перевагу відпочинку з враженнями, зі зміною обивательської картинки, коли забарвлене і справжнє життя можна відчути кожною клітинкою свого тіла, яку обдуває вітер.
Італія – дороги острова Сицилія; Австрія – Озерний край Верхньої Австрії, Гросглокнерська високогірна альпійська дорога; Попереду Скандинавія… Нашим землякам і за сумісництвом родстерам достане вражень, якими варто поділитися.
Для байкерів дороги не закінчуються ніколи, тому що для них дорога – це життя. І з цією філософією не посперечаєшся, особливо якщо сам осідлаєш родстер BRP Can-Am Spyder і станеш завзятим мандрівником.